League Results - 2013/2014 Season

17th May 2014

 Premier Division
Wibsey Warriors 46 v 16Drighlington
Thornhill Trojans 46 v 28Sharlston Rovers
 Seventh Division
Selby Warriors A 0 v 30Cowling Harlequins
walkover

14th May 2014

 Premier Division
Sharlston Rovers 28 v 20Wibsey Warriors

10th May 2014

 Premier Division
Hunslet Old Boys 28 v 12Thornhill Trojans
 Championship Division
Methley Royals 30 v 0Slaithwaite Saracens
walkover
 Seventh Division
Cowling Harlequins 6 v 26Illingworth A

9th May 2014

 Sixth Division
Siddal A 30 v 0Methley Royals A
 Seventh Division
Allerton Bywater A 32 v 44Selby Warriors A

3rd May 2014

 Premier Division
Thornhill Trojans 20 v 45Drighlington
Wibsey Warriors 48 v 10West Bowling
 Championship Division
Queensbury 26 v 26Upton
 Championship One Division
Batley Boys 0 v 30Morley Borough
walkover
 Second Division
Wibsey Warriors A 14 v 42Siddal
 Seventh Division
Wyke A 12 v 16Greetland All Rounders A
King Cross Park A 50 v 28Selby Warriors A
Cowling Harlequins 34 v 20Allerton Bywater A

26th April 2014

 Premier Division
Thornhill Trojans 64 v 18West Bowling
 Championship Division
Chequerfield Rangers 14 v 48Methley Royals
 Championship One Division
Brighouse Rangers 4 v 6Illingworth
Morley Borough 64 v 10St Josephs
 First Division
Wyke 20 v 20Allerton Bywater
 Sixth Division
Methley Royals A 20 v 48Beeston Broncos
 Seventh Division
Odsal Sedbergh A 0 v 30Illingworth A
Match Awarded
Greetland All Rounders A 50 v 16Cowling Harlequins

19th April 2014

 Premier Division
Wibsey Warriors 18 v 32Thornhill Trojans
Keighley 32 v 34Queens
West Bowling 24 v 42Sharlston Rovers
 Championship Division
Upton 30 v 0King Cross Park
walkover
Queensbury 36 v 14New Earswick All Blacks
 Championship One Division
Batley Boys 24 v 56Brighouse Rangers
 First Division
Doncaster Toll Bar 60 v 20West Leeds
 Second Division
Clayton 6 v 46Siddal
 Fourth Division
Whinmoor 22 v 34Victoria Rangers
 Seventh Division
Greetland All Rounders A 18 v 16Odsal Sedbergh A
Cowling Harlequins 23 v 38Selby Warriors A
Halton Moor Storm 24 v 44Wyke A

14th April 2014

 Premier Division
Queens 30 v 0Halifax Irish
Drighlington 30 v 0Halifax Irish

12th April 2014

 Premier Division
Thornhill Trojans 16 v 12Queens
Drighlington 36 v 4Keighley
Sharlston Rovers 15 v 22Hunslet Old Boys
 Championship Division
Chequerfield Rangers 30 v 0Slaithwaite Saracens
walkover
New Earswick All Blacks 34 v 36Upton
 Championship One Division
Brighouse Rangers 40 v 8Ossett Trinity
Illingworth 18 v 16Morley Borough
 First Division
Brotherton Bulldogs 22 v 22Boothtown Terriers
Wyke 18 v 28West Leeds
 Second Division
Siddal 30 v 0Littleborough
walkover
 Fifth Division
Crofton Cougars 30 v 0Wetherby Bulldogs
walkover
 Sixth Division
Siddal A 62 v 18Harehills Pigeons
 Seventh Division
Halton Moor Storm 40 v 18Cowling Harlequins
Wyke A 16 v 26Queensbury B
Odsal Sedbergh A 32 v 16King Cross Park A
Selby Warriors A 32 v 18Illingworth A

8th April 2014

 Championship Division
Slaithwaite Saracens 30 v 0Moorends Thorne Marauders
Methley Royals 30 v 0Moorends Thorne Marauders
 Seventh Division
Allerton Bywater A 30 v 0Moorends Thorne Marauders A
Moorends Thorne Marauders A 0 v 30Wyke A
Moorends Thorne Marauders A 0 v 30King Cross Park A
Odsal Sedbergh A 46 v 6Wyke A
Moorends Thorne Marauders A 0 v 30Illingworth A

5th April 2014

 Premier Division
Thornhill Trojans 30 v 0Halifax Irish
walkover
Keighley 12 v 38Drighlington
 Championship Division
Upton 27 v 8Chequerfield Rangers
 Championship One Division
Birkenshaw 14 v 30Newsome Panthers
Ossett Trinity 22 v 28St Josephs
Bentley Good Companions 36 v 36Brighouse Rangers
 First Division
Doncaster Toll Bar 68 v 12Boothtown Terriers
Odsal Sedbergh 16 v 14Brotherton Bulldogs
Wyke 22 v 48Selby Warriors
 Second Division
Wibsey Warriors A 36 v 6Stainland Stags
Siddal 62 v 10Clayton
 Third Division
Farnley Falcons 16 v 18Kellingley Welfare
 Fourth Division
Emley Moor 0 v 84Victoria Rangers
 Sixth Division
Methley Royals A 0 v 30Ovenden
walkover
 Seventh Division
Halton Moor Storm 27 v 26Selby Warriors A
Illingworth A 54 v 6Wyke A
Queensbury B 38 v 6King Cross Park A
Moorends Thorne Marauders A 30 v 0Cowling Harlequins
walkover
Allerton Bywater A 30 v 0Odsal Sedbergh A
walkover

2nd April 2014

 Premier Division
Thornhill Trojans 30 v 0Bank Top Harriers
Bank Top Harriers 0 v 30Hunslet Old Boys
Bank Top Harriers 0 v 30Halifax Irish
Bank Top Harriers 0 v 30Keighley
Bank Top Harriers 0 v 30West Bowling
Bank Top Harriers 0 v 30Wibsey Warriors

29th March 2014

 Premier Division
Bank Top Harriers 16 v 8Halifax Irish
abandoned 25 mins Player Injury
Sharlston Rovers 30 v 0Keighley
walkover
Wibsey Warriors 14 v 24Hunslet Old Boys
West Bowling 24 v 30Thornhill Trojans
 Championship Division
Upton 20 v 18Methley Royals
Chequerfield Rangers 44 v 4New Earswick All Blacks
King Cross Park 16 v 22Dewsbury Moor
Moorends Thorne Marauders 10 v 34Queensbury
 Championship One Division
Batley Boys 28 v 14Birkenshaw
Ossett Trinity 10 v 24Morley Borough
 First Division
Doncaster Toll Bar 30 v 0West Leeds
walkover
Wyke 6 v 0Allerton Bywater
abandoned 16 mins
 Second Division
Wibsey Warriors A postponedStainland Stags
 Third Division
Hunslet Old Boys A 20 v 16Kellingley Welfare
Queensbury A 34 v 16Shaw Cross
 Fourth Division
Thornhill Trojans A 40 v 24Meltham All Blacks
 Fifth Division
Hoyland Vikings 56 v 28Wetherby Bulldogs
Crofton Cougars 16 v 19Kinsley Raiders
 Seventh Division
Halton Moor Storm 29 v 12Illingworth A
Odsal Sedbergh A 44 v 12Selby Warriors A
Cowling Harlequins 20 v 18Queensbury B
Wyke A 42 v 36Allerton Bywater A

22nd March 2014

 Premier Division
West Bowling 44 v 0Halifax Irish
 Championship Division
Queensbury 30 v 0Dewsbury Moor
walkover
 Championship One Division
Bentley Good Companions 18 v 24Morley Borough
Ossett Trinity 30 v 0Lindley Swifts
walkover
Newsome Panthers 0 v 30Batley Boys
walkover
 First Division
Brotherton Bulldogs 40 v 16West Leeds
 Second Division
Clayton 6 v 18Stainland Stags
 Third Division
Wortley Dragons 18 v 28Farnley Falcons
 Fourth Division
Whinmoor 30 v 0Thornhill Trojans A
walkover
 Fifth Division
Crofton Cougars 62 v 4Brighouse Rangers A
 Sixth Division
Siddal A 30 v 12Worth Village
 Seventh Division
Odsal Sedbergh A 0 v 30Cowling Harlequins
Match Awarded
Queensbury B 10 v 4Allerton Bywater A
Moorends Thorne Marauders A 30 v 0Greetland All Rounders A
walkover

15th March 2014

 Premier Division
Queens 26 v 10Sharlston Rovers
Halifax Irish 22 v 26Wibsey Warriors
Keighley 18 v 24Thornhill Trojans
 Championship Division
Dewsbury Moor 22 v 30Slaithwaite Saracens
New Earswick All Blacks 29 v 22Chequerfield Rangers
Queensbury 30 v 4King Cross Park
 Championship One Division
Lindley Swifts 12 v 34Brighouse Rangers
St Josephs 42 v 16Batley Boys
Morley Borough 32 v 0Newsome Panthers
Ossett Trinity 6 v 18Bentley Good Companions
 First Division
West Leeds 28 v 28Odsal Sedbergh
Sharlston Rovers A 4 v 72Brotherton Bulldogs
 Second Division
West Craven Warriors 32 v 14Clayton
Siddal postponedLittleborough
 Third Division
Hunslet Old Boys A 34 v 4Shaw Cross
 Fourth Division
Eastmoor Dragons A 38 v 16Emley Moor
Thornhill Trojans A 24 v 38Dearne Valley Bulldogs
Burley Lions 0 v 30Whinmoor
 Fifth Division
Hoyland Vikings postponedWetherby Bulldogs
Garforth Tigers 0 v 30Brighouse Rangers A
 Sixth Division
Siddal A 30 v 0Methley Royals A
walkover
East Leeds 48 v 6Ovenden
 Seventh Division
Halton Moor Storm 52 v 0King Cross Park A
Illingworth A 46 v 12Selby Warriors A
Greetland All Rounders A 20 v 20Allerton Bywater A
Wyke A 21 v 20Cowling Harlequins
Moorends Thorne Marauders A 36 v 10Queensbury B

11th March 2014

 Fourth Division
Burley Lions 0 v 30West Bowling A
Burley Lions 0 v 30Eastmoor Dragons A

8th March 2014

 Premier Division
West Bowling 20 v 40Hunslet Old Boys
Wibsey Warriors 44 v 26Keighley
Queens 26 v 16Thornhill Trojans
Drighlington 20 v 24Sharlston Rovers
 Championship Division
New Earswick All Blacks 46 v 18King Cross Park
Dewsbury Moor 22 v 32Upton
Moorends Thorne Marauders 0 v 30Chequerfield Rangers
walkover
Slaithwaite Saracens 0 v 30Methley Royals
walkover
 Championship One Division
Birkenshaw 38 v 24St Josephs
Newsome Panthers 16 v 9Lindley Swifts
Bentley Good Companions 38 v 18Batley Boys
Morley Borough 28 v 14Illingworth
 First Division
West Leeds 24 v 26Boothtown Terriers
Wyke postponedSelby Warriors
Brotherton Bulldogs 44 v 16Allerton Bywater
Sharlston Rovers A 0 v 70Doncaster Toll Bar
 Second Division
Siddal 54 v 18Greetland All Rounders
Crigglestone-Kettlethorpe 48 v 0Clayton
Underbank Rangers 26 v 21Stainland Stags
 Third Division
Hunslet Old Boys A 46 v 0Wortley Dragons
Shaw Cross 44 v 36Woodhouse Warriors
Farnley Falcons 42 v 32Silsden
 Fourth Division
Meltham All Blacks 18 v 26Whinmoor
Emley Moor 40 v 32West Bowling A
Thornhill Trojans A 16 v 16Eastmoor Dragons A
 Fifth Division
Brighouse Rangers A 30 v 0Hoyland Vikings
walkover
Crofton Cougars 30 v 0Garforth Tigers
walkover
 Sixth Division
Methley Royals A postponedOvenden
Siddal A 70 v 6Ryhill Hammers
East Leeds 32 v 29Worth Village
 Seventh Division
Illingworth A 30 v 0Moorends Thorne Marauders A
walkover
Queensbury B 0 v 6Odsal Sedbergh A
Allerton Bywater A 18 v 30Wyke A
Selby Warriors A postponedCowling Harlequins
Greetland All Rounders A 4 v 50Halton Moor Storm

1st March 2014

 Premier Division
Thornhill Trojans 30 v 0Bank Top Harriers
walkover
Queens 20 v 12Wibsey Warriors
West Bowling 16 v 22Keighley
 Championship Division
Chequerfield Rangers 30 v 0Dewsbury Moor
walkover
Moorends Thorne Marauders 36 v 24King Cross Park
Slaithwaite Saracens 14 v 24Queensbury
 Championship One Division
Bentley Good Companions 31 v 32Illingworth
St Josephs 24 v 18Newsome Panthers
Lindley Swifts 12 v 26Birkenshaw
Batley Boys 44 v 0Ossett Trinity
 First Division
Odsal Sedbergh 28 v 18Wyke
 Second Division
Clayton 32 v 34Littleborough
Wibsey Warriors A 10 v 34Underbank Rangers
 Third Division
Farnley Falcons 42 v 4Queensbury A
Shaw Cross 48 v 10Wortley Dragons
 Fourth Division
Emley Moor 20 v 22Eastmoor Dragons A
 Seventh Division
Cowling Harlequins 36 v 6Odsal Sedbergh A
Halton Moor Storm 32 v 6Moorends Thorne Marauders A
Wyke A 16 v 20King Cross Park A
Selby Warriors A 64 v 10Queensbury B

24th February 2014

 Third Division
Troydale Trojans 0 v 30Silsden
Troydale Trojans 0 v 30Queensbury A
Woodhouse Warriors 30 v 0Troydale Trojans
Troydale Trojans 0 v 30Kellingley Welfare
Shaw Cross 30 v 0Troydale Trojans
Kellingley Welfare 30 v 0Troydale Trojans

22nd February 2014

 Premier Division
Queens 46 v 10West Bowling
Hunslet Old Boys 30 v 0Halifax Irish
walkover
Wibsey Warriors 28 v 18Bank Top Harriers
 Championship Division
Chequerfield Rangers 72 v 0King Cross Park
Upton 78 v 0Moorends Thorne Marauders
New Earswick All Blacks 16 v 36Methley Royals
 Championship One Division
Batley Boys postponedMorley Borough
 First Division
Boothtown Terriers 18 v 32Doncaster Toll Bar
Odsal Sedbergh 22 v 10West Leeds
Sharlston Rovers A 12 v 14Allerton Bywater
Brotherton Bulldogs 74 v 4Selby Warriors
 Second Division
Clayton 20 v 36Wibsey Warriors A
 Third Division
Queensbury A 6 v 22Kellingley Welfare
Farnley Falcons 0 v 30Hunslet Old Boys A
 Fourth Division
Dearne Valley Bulldogs 14 v 38Victoria Rangers
 Fifth Division
Crofton Cougars postponedKinsley Raiders
Sherburn Bears 38 v 16Brighouse Rangers A
Wakefield City 42 v 8Garforth Tigers
 Sixth Division
Harehills Pigeons 78 v 4Beeston Broncos
 Seventh Division
Allerton Bywater A 6 v 36Halton Moor Storm
Selby Warriors A 34 v 16Moorends Thorne Marauders A
Illingworth A 24 v 10Greetland All Rounders A
King Cross Park A 28 v 20Queensbury B

16th February 2014

 Third Division
Woodhouse Warriors 30 v 0Hanging Heaton
Hanging Heaton 0 v 30Shaw Cross
Hunslet Old Boys A 30 v 0Hanging Heaton

15th February 2014

 Premier Division
West Bowling postponedThornhill Trojans
Hunslet Old Boys postponedHalifax Irish
Sharlston Rovers postponedWibsey Warriors
 Championship Division
Chequerfield Rangers 70 v 0Moorends Thorne Marauders
 Championship One Division
Newsome Panthers postponedBatley Boys
Ossett Trinity postponedBentley Good Companions
Illingworth postponedMorley Borough
St Josephs 28 v 16Lindley Swifts
 First Division
West Leeds postponedOdsal Sedbergh
Wyke postponedAllerton Bywater
Doncaster Toll Bar 36 v 6Sharlston Rovers A
 Second Division
Siddal postponedLittleborough
Stainland Stags 28 v 0Crigglestone-Kettlethorpe
West Craven Warriors postponedClayton
 Third Division
Silsden 16 v 6Hanging Heaton
Woodhouse Warriors 56 v 16Queensbury A
Farnley Falcons postponedHunslet Old Boys A
Wortley Dragons 16 v 46Kellingley Welfare
 Fourth Division
Thornhill Trojans A 22 v 14Emley Moor
 Fifth Division
Crofton Cougars postponedGarforth Tigers
Sherburn Bears 30 v 0Wetherby Bulldogs
walkover
 Sixth Division
Worth Village 16 v 12Harehills Pigeons
Ovenden 96 v 1Rodley Rockets
 Seventh Division
Allerton Bywater A postponedWyke A
Cowling Harlequins postponedSelby Warriors A
Moorends Thorne Marauders A postponedQueensbury B
Odsal Sedbergh A postponedIllingworth A
King Cross Park A 16 v 10Greetland All Rounders A

8th February 2014

 Premier Division
Sharlston Rovers postponedKeighley
Queens postponedWest Bowling
Bank Top Harriers postponedHalifax Irish
 Championship Division
New Earswick All Blacks postponedKing Cross Park
Moorends Thorne Marauders 6 v 50Dewsbury Moor
 Championship One Division
Lindley Swifts postponedBirkenshaw
Batley Boys postponedBrighouse Rangers
Illingworth 30 v 0Ossett Trinity
walkover
St Josephs 36 v 6Bentley Good Companions
 First Division
Odsal Sedbergh postponedBrotherton Bulldogs
Allerton Bywater 40 v 8Selby Warriors
West Leeds postponedBoothtown Terriers
 Second Division
West Craven Warriors 22 v 20Crigglestone-Kettlethorpe
Siddal 38 v 18Wibsey Warriors A
Greetland All Rounders 6 v 32Stainland Stags
Underbank Rangers 50 v 4Clayton
 Third Division
Wortley Dragons 16 v 12Farnley Falcons
abandoned 55 mins - Ref injury
Queensbury A 16 v 12Woodhouse Warriors
Kellingley Welfare 30 v 0Silsden
walkover
Hunslet Old Boys A 30 v 0Hanging Heaton
walkover
 Fourth Division
Dearne Valley Bulldogs 20 v 30Meltham All Blacks
Emley Moor 30 v 6Burley Lions
Eastmoor Dragons A 28 v 16West Bowling A
 Fifth Division
Sherburn Bears 50 v 14Hollinwood
Crofton Cougars postponedKinsley Raiders
Garforth Tigers 42 v 4Hoyland Vikings
Brighouse Rangers A 28 v 18Wakefield City
 Sixth Division
Worth Village 52 v 0Rodley Rockets
Siddal A postponedHarehills Pigeons
Ovenden 30 v 0Beeston Broncos
walkover
Ryhill Hammers 12 v 34East Leeds
 Seventh Division
King Cross Park A 14 v 40Odsal Sedbergh A
Halton Moor Storm postponedIllingworth A
Selby Warriors A 30 v 0Greetland All Rounders A
Queensbury B 32 v 4Wyke A
Cowling Harlequins 22 v 6Moorends Thorne Marauders A

1st February 2014

 Premier Division
Hunslet Old Boys postponedHalifax Irish
 Championship Division
King Cross Park postponedDewsbury Moor
Moorends Thorne Marauders 10 v 38Slaithwaite Saracens
 Championship One Division
Ossett Trinity postponedLindley Swifts
St Josephs postponedNewsome Panthers
Bentley Good Companions postponedIllingworth
Batley Boys postponedMorley Borough
 First Division
Doncaster Toll Bar postponedSharlston Rovers A
Odsal Sedbergh postponedWest Leeds
Boothtown Terriers 20 v 6Wyke
 Second Division
Greetland All Rounders 32 v 10West Craven Warriors
Crigglestone-Kettlethorpe postponedClayton
Wibsey Warriors A postponedSiddal
 Third Division
Farnley Falcons postponedHunslet Old Boys A
Shaw Cross postponedWortley Dragons
Woodhouse Warriors postponedQueensbury A
Kellingley Welfare postponedTroydale Trojans
 Fourth Division
Dearne Valley Bulldogs 14 v 12West Bowling A
Eastmoor Dragons A 26 v 28Thornhill Trojans A
 Fifth Division
Wakefield City postponedGarforth Tigers
Crofton Cougars postponedWetherby Bulldogs
 Sixth Division
Ovenden postponedRodley Rockets
Harehills Pigeons postponedBeeston Broncos
 Seventh Division
Illingworth A postponedGreetland All Rounders A
Halton Moor Storm postponedMoorends Thorne Marauders A
Queensbury B postponedAllerton Bywater A
Cowling Harlequins postponedSelby Warriors A

25th January 2014

 Premier Division
Keighley postponedThornhill Trojans
Hunslet Old Boys 14 v 0Queens
 Championship Division
Moorends Thorne Marauders 22 v 40New Earswick All Blacks
 Championship One Division
Brighouse Rangers 28 v 6Batley Boys
Bentley Good Companions 32 v 8Ossett Trinity
 First Division
Doncaster Toll Bar 38 v 4Allerton Bywater
West Leeds 26 v 18Selby Warriors
 Second Division
Littleborough 14 v 0Underbank Rangers
 Third Division
Wortley Dragons postponedKellingley Welfare
Troydale Trojans postponedSilsden
Woodhouse Warriors 6 v 4Hunslet Old Boys A
Hanging Heaton 22 v 12Farnley Falcons
Queensbury A postponedShaw Cross
 Fourth Division
Dearne Valley Bulldogs 22 v 14Burley Lions
Victoria Rangers 40 v 0Whinmoor
 Fifth Division
Wakefield City 16 v 20Hollinwood
 Sixth Division
Harehills Pigeons 30 v 0Rodley Rockets
walkover
 Seventh Division
Selby Warriors A 24 v 6Wyke A
Halton Moor Storm 28 v 16Queensbury B
Allerton Bywater A postponedMoorends Thorne Marauders A

18th January 2014

 Premier Division
West Bowling 40 v 10Bank Top Harriers
Keighley 12 v 20Hunslet Old Boys
 Championship Division
Queensbury 22 v 8Moorends Thorne Marauders
Slaithwaite Saracens 8 v 10New Earswick All Blacks
 Championship One Division
Newsome Panthers 16 v 22Brighouse Rangers
Ossett Trinity postponedSt Josephs
Birkenshaw 0 v 34Bentley Good Companions
 First Division
Allerton Bywater 18 v 12Brotherton Bulldogs
Boothtown Terriers 46 v 0Selby Warriors
Sharlston Rovers A 26 v 14Odsal Sedbergh
 Second Division
Clayton postponedSiddal
West Craven Warriors 12 v 50Underbank Rangers
Crigglestone-Kettlethorpe 26 v 0Littleborough
 Third Division
Farnley Falcons 18 v 30Woodhouse Warriors
Wortley Dragons 20 v 22Queensbury A
Kellingley Welfare 22 v 18Hanging Heaton
Shaw Cross 53 v 4Silsden
 Fourth Division
Emley Moor 4 v 26Whinmoor
 Fifth Division
Hollinwood 34 v 37Kinsley Raiders
Crofton Cougars 36 v 24Hoyland Vikings
Brighouse Rangers A 24 v 21Wetherby Bulldogs
Wakefield City 10 v 14Sherburn Bears
 Sixth Division
Ryhill Hammers 24 v 16Methley Royals A
Siddal A 36 v 12Beeston Broncos
 Seventh Division
Queensbury B 16 v 26Greetland All Rounders A
King Cross Park A 20 v 14Wyke A

11th January 2014

 Premier Division
Wibsey Warriors 4 v 14Queens
Sharlston Rovers 30 v 16West Bowling
Halifax Irish 8 v 20Keighley
Drighlington 26 v 16Thornhill Trojans
Hunslet Old Boys 46 v 16Bank Top Harriers
 Championship Division
Methley Royals 40 v 20King Cross Park
New Earswick All Blacks 16 v 12Queensbury
Upton 40 v 10Slaithwaite Saracens
Dewsbury Moor 16 v 46Chequerfield Rangers
 Championship One Division
Morley Borough postponedNewsome Panthers
Ossett Trinity postponedBentley Good Companions
Illingworth 28 v 6Birkenshaw
Lindley Swifts 12 v 14St Josephs
Batley Boys postponedBrighouse Rangers
 First Division
Boothtown Terriers 20 v 25West Leeds
Brotherton Bulldogs 40 v 16Sharlston Rovers A
Allerton Bywater 26 v 0Wyke
Selby Warriors 20 v 42Doncaster Toll Bar
 Second Division
Littleborough 6 v 16Stainland Stags
Underbank Rangers 46 v 6West Craven Warriors
Clayton postponedWibsey Warriors A
Greetland All Rounders 14 v 16Crigglestone-Kettlethorpe
 Third Division
Shaw Cross 42 v 12Hanging Heaton
Troydale Trojans postponedKellingley Welfare
Queensbury A 16 v 4Silsden
Woodhouse Warriors 47 v 24Wortley Dragons
Farnley Falcons postponedHunslet Old Boys A
 Fourth Division
Thornhill Trojans A 30 v 26Burley Lions
Whinmoor 38 v 14Emley Moor
Meltham All Blacks 16 v 12West Bowling A
Dearne Valley Bulldogs 22 v 14Eastmoor Dragons A
 Fifth Division
Kinsley Raiders 58 v 12Garforth Tigers
Wetherby Bulldogs 10 v 40Sherburn Bears
Wakefield City 76 v 8Hoyland Vikings
Brighouse Rangers A 22 v 31Hollinwood
 Sixth Division
East Leeds 52 v 10Methley Royals A
Ovenden 30 v 8Worth Village
Harehills Pigeons 34 v 10Ryhill Hammers
Rodley Rockets 16 v 30Siddal A
 Seventh Division
Odsal Sedbergh A 18 v 12Greetland All Rounders A
Cowling Harlequins postponedSelby Warriors A
Queensbury B postponedWyke A
King Cross Park A 0 v 46Illingworth A
Halton Moor Storm 26 v 6Allerton Bywater A

4th January 2014

 Premier Division
Sharlston Rovers 40 v 10Bank Top Harriers
Drighlington 18 v 16Hunslet Old Boys
Halifax Irish 4 v 32Queens
Keighley 16 v 16West Bowling
 Championship Division
Queensbury 30 v 0Eastmoor Dragons
expunged
Chequerfield Rangers postponed
Away Club
Bereavement
New Earswick All Blacks
King Cross Park 20 v 26Upton
Dewsbury Moor 14 v 22Methley Royals
 Championship One Division
Newsome Panthers 26 v 14Bentley Good Companions
Brighouse Rangers 22 v 16Morley Borough
Birkenshaw 30 v 44Batley Boys
St Josephs 38 v 6Ossett Trinity
Lindley Swifts 10 v 28Illingworth
 First Division
Wyke postponedWest Leeds
Allerton Bywater 21 v 18Sharlston Rovers A
Selby Warriors 14 v 22Odsal Sedbergh
Doncaster Toll Bar 30 v 16Brotherton Bulldogs
 Second Division
Littleborough 56 v 14Greetland All Rounders
Underbank Rangers 48 v 10Wibsey Warriors A
West Craven Warriors 21 v 14Siddal
Clayton postponedStainland Stags
 Third Division
Shaw Cross 44 v 12Queensbury A
Hanging Heaton 32 v 12Kellingley Welfare
Hunslet Old Boys A 30 v 4Silsden
Wortley Dragons 16 v 22Troydale Trojans
Woodhouse Warriors 26 v 18Farnley Falcons
 Fourth Division
Eastmoor Dragons A 8 v 24Whinmoor
West Bowling A 36 v 16Thornhill Trojans A
Meltham All Blacks 0 v 18Dearne Valley Bulldogs
Victoria Rangers 74 v 6Emley Moor
 Fifth Division
Garforth Tigers 18 v 27Wakefield City
Hollinwood postponedSlaithwaite Saracens A
Kinsley Raiders 36 v 6Brighouse Rangers A
Crofton Cougars postponedWetherby Bulldogs
Sherburn Bears 36 v 12Hoyland Vikings
 Sixth Division
Methley Royals A 10 v 16Rodley Rockets
Ovenden 72 v 18East Leeds
Worth Village postponedHarehills Pigeons
Siddal A postponedRyhill Hammers
 Seventh Division
Greetland All Rounders A 12 v 30Queensbury B
Illingworth A 68 v 8Allerton Bywater A
Selby Warriors A 44 v 16King Cross Park A
Moorends Thorne Marauders A 42 v 22Halton Moor Storm

14th December 2013

 Premier Division
Hunslet Old Boys 4 v 12Sharlston Rovers
Bank Top Harriers postponedHalifax Irish
West Bowling 20 v 12Drighlington
Queens 42 v 14Keighley
 Championship Division
Methley Royals 44 v 6Queensbury
Eastmoor Dragons 0 v 30Chequerfield Rangers
expunged
Upton 30 v 0Moorends Thorne Marauders
walkover
Slaithwaite Saracens 34 v 10King Cross Park
New Earswick All Blacks 36 v 18Dewsbury Moor
 Championship One Division
Ossett Trinity 8 v 30Brighouse Rangers
Morley Borough 24 v 26Birkenshaw
Bentley Good Companions 38 v 4St Josephs
Batley Boys 36 v 16Lindley Swifts
Illingworth 18 v 24Newsome Panthers
 First Division
Allerton Bywater 12 v 14West Leeds
Sharlston Rovers A 6 v 6Wyke
Doncaster Toll Bar 32 v 6Odsal Sedbergh
Brotherton Bulldogs 30 v 0Selby Warriors
walkover
 Second Division
Stainland Stags 22 v 14Siddal
Crigglestone-Kettlethorpe 22 v 16Underbank Rangers
Greetland All Rounders 64 v 16Clayton
Wibsey Warriors A 32 v 14West Craven Warriors
 Third Division
Silsden 30 v 16Wortley Dragons
Queensbury A 26 v 6Hanging Heaton
Kellingley Welfare 42 v 16Woodhouse Warriors
Troydale Trojans 12 v 52Hunslet Old Boys A
Farnley Falcons 14 v 38Shaw Cross
 Fourth Division
Victoria Rangers 56 v 6Eastmoor Dragons A
Emley Moor 40 v 4Meltham All Blacks
Whinmoor 54 v 6West Bowling A
Burley Lions 22 v 26Dearne Valley Bulldogs
 Fifth Division
Wetherby Bulldogs 16 v 34Kinsley Raiders
Hoyland Vikings 22 v 46Garforth Tigers
Wakefield City 24 v 12Brighouse Rangers A
Hollinwood postponedSlaithwaite Saracens A
Sherburn Bears 18 v 16Crofton Cougars
 Sixth Division
Harehills Pigeons 30 v 0Methley Royals A
walkover
Rodley Rockets 20 v 36Ryhill Hammers
Beeston Broncos 4 v 54East Leeds
Ovenden 52 v 12Siddal A
 Seventh Division
Moorends Thorne Marauders A postponedIllingworth A
Halton Moor Storm 16 v 10Odsal Sedbergh A
Selby Warriors A 0 v 30Allerton Bywater A
walkover
Wyke A postponedGreetland All Rounders A
King Cross Park A 16 v 22Cowling Harlequins

7th December 2013

 Premier Division
Halifax Irish 18 v 18West Bowling
Sharlston Rovers 0 v 16Queens
Drighlington 42 v 12Bank Top Harriers
 Championship Division
Slaithwaite Saracens abandoned Moorends Thorne Marauders
New Earswick All Blacks 28 v 8Eastmoor Dragons
expunged
 Championship One Division
St Josephs 10 v 8Brighouse Rangers
Lindley Swifts 16 v 38Morley Borough
Birkenshaw 6 v 22Illingworth
Batley Boys 46 v 26Bentley Good Companions
Newsome Panthers 30 v 0Ossett Trinity
walkover
 First Division
Boothtown Terriers 38 v 12Sharlston Rovers A
West Leeds 24 v 12Wyke
Selby Warriors 30 v 0Dodworth
expunged
 Second Division
Wibsey Warriors A 18 v 18Littleborough
Stainland Stags 58 v 4West Craven Warriors
Siddal 38 v 0Crigglestone-Kettlethorpe
Clayton 10 v 40Underbank Rangers
 Third Division
Kellingley Welfare 0 v 24Shaw Cross
Queensbury A 16 v 0Farnley Falcons
Woodhouse Warriors 6 v 16Hunslet Old Boys A
abandoned
Wortley Dragons 0 v 12Silsden
 Fourth Division
Whinmoor 30 v 0Thornhill Trojans A
walkover
Eastmoor Dragons A 18 v 6Meltham All Blacks
Emley Moor 30 v 0Drighlington A
expunged
West Bowling A 40 v 6Burley Lions
 Fifth Division
Brighouse Rangers A 4 v 32Kinsley Raiders
Garforth Tigers 30 v 0Slaithwaite Saracens A
expunged
Wetherby Bulldogs 30 v 0Hollinwood
walkover
Crofton Cougars 16 v 14Wakefield City
 Sixth Division
Rodley Rockets 48 v 10Methley Royals A
Worth Village 18 v 44Ovenden
Ryhill Hammers 28 v 24Beeston Broncos
East Leeds 34 v 8Siddal A
 Seventh Division
Illingworth A 32 v 12Cowling Harlequins
Allerton Bywater A 10 v 26Greetland All Rounders A
Wyke A 0 v 54Odsal Sedbergh A
King Cross Park A 30 v 0Farnley Falcons A
expunged
Moorends Thorne Marauders A 20 v 24Selby Warriors A
Queensbury B 0 v 30Halton Moor Storm
walkover

23rd November 2013

 Premier Division
Queens 50 v 6Bank Top Harriers
Keighley 16 v 10Halifax Irish
Thornhill Trojans 30 v 12Wibsey Warriors
 Championship Division
Dewsbury Moor 36 v 22New Earswick All Blacks
Slaithwaite Saracens 16 v 18Upton
 Championship One Division
Illingworth 34 v 10St Josephs
Batley Boys postponedBrighouse Rangers
Newsome Panthers 30 v 0Ossett Trinity
walkover
 First Division
Wyke postponedWest Leeds
Selby Warriors 10 v 46Sharlston Rovers A
Odsal Sedbergh 24 v 18Boothtown Terriers
 Second Division
Crigglestone-Kettlethorpe 34 v 12Greetland All Rounders
Clayton postponedSiddal
Underbank Rangers 38 v 22Littleborough
West Craven Warriors 46 v 38Wibsey Warriors A
 Third Division
Silsden 38 v 10Troydale Trojans
Hunslet Old Boys A 20 v 12Woodhouse Warriors
Shaw Cross 54 v 4Farnley Falcons
Hanging Heaton 26 v 10Wortley Dragons
 Fourth Division
Victoria Rangers 17 v 16West Bowling A
Whinmoor 30 v 0Drighlington A
expunged
Meltham All Blacks 22 v 12Burley Lions
Eastmoor Dragons A postponedThornhill Trojans A
 Fifth Division
Wakefield City 22 v 28Wetherby Bulldogs
Brighouse Rangers A 30 v 0Slaithwaite Saracens A
expunged
Garforth Tigers 0 v 30Crofton Cougars
walkover
Kinsley Raiders 40 v 6Hollinwood
 Sixth Division
Beeston Broncos 22 v 26Worth Village
Ovenden 60 v 12Harehills Pigeons
Siddal A 30 v 0Ryhill Hammers
walkover
East Leeds 76 v 8Rodley Rockets
 Seventh Division
Farnley Falcons A 30 v 0Selby Warriors A
expunged
Greetland All Rounders A 0 v 28Illingworth A
King Cross Park A 0 v 54Halton Moor Storm
Cowling Harlequins postponedOdsal Sedbergh A

16th November 2013

 Premier Division
Bank Top Harriers 12 v 16Drighlington
 Championship Division
Moorends Thorne Marauders 6 v 50Methley Royals
King Cross Park 26 v 8Queensbury
 Championship One Division
Brighouse Rangers 46 v 22Bentley Good Companions
Morley Borough 22 v 14Lindley Swifts
 First Division
Wyke 16 v 60Doncaster Toll Bar
 Third Division
Troydale Trojans 22 v 16Hanging Heaton
 Fourth Division
Eastmoor Dragons A 42 v 14Drighlington A
expunged
West Bowling A 42 v 20Dearne Valley Bulldogs
Meltham All Blacks 24 v 0Emley Moor
Victoria Rangers 30 v 0Thornhill Trojans A
walkover
 Fifth Division
Hollinwood 38 v 28Garforth Tigers
Hoyland Vikings 16 v 32Kinsley Raiders
Crofton Cougars 16 v 12Sherburn Bears
 Sixth Division
Beeston Broncos 22 v 14Methley Royals A
Worth Village 20 v 16Siddal A
 Seventh Division
Allerton Bywater A 16 v 14King Cross Park A
Cowling Harlequins 32 v 22Farnley Falcons A
expunged
Odsal Sedbergh A 76 v 0Moorends Thorne Marauders A

11th November 2013

 Championship Division
Moorends Thorne Marauders 22 v 23Eastmoor Dragons
expunged
Eastmoor Dragons 18 v 40Methley Royals
expunged
Chequerfield Rangers 54 v 4Eastmoor Dragons
expunged
Eastmoor Dragons 45 v 20King Cross Park
expunged

9th November 2013

 Premier Division
Halifax Irish 0 v 26Sharlston Rovers
Bank Top Harriers postponedThornhill Trojans
Hunslet Old Boys 19 v 16Wibsey Warriors
Queens 14 v 22Drighlington
 Championship Division
Moorends Thorne Marauders postponedMethley Royals
King Cross Park 16 v 12New Earswick All Blacks
Queensbury 10 v 6Chequerfield Rangers
 Championship One Division
Bentley Good Companions 54 v 10Lindley Swifts
Batley Boys 18 v 18Illingworth
Brighouse Rangers 36 v 10Newsome Panthers
Ossett Trinity 10 v 22Birkenshaw
 First Division
Dodworth 16 v 32Odsal Sedbergh
expunged
Wyke postponedWest Leeds
Allerton Bywater 4 v 22Boothtown Terriers
Sharlston Rovers A 30 v 18Selby Warriors
 Second Division
Underbank Rangers 36 v 6Greetland All Rounders
Wibsey Warriors A 6 v 20Crigglestone-Kettlethorpe
Littleborough 30 v 10Clayton
West Craven Warriors 6 v 42Stainland Stags
 Third Division
Wortley Dragons 24 v 33Shaw Cross
Silsden 12 v 20Queensbury A
Troydale Trojans 0 v 30Farnley Falcons
walkover
Kellingley Welfare 30 v 22Hunslet Old Boys A
Hanging Heaton 22 v 26Woodhouse Warriors
 Fourth Division
Victoria Rangers 70 v 0Burley Lions
Emley Moor 18 v 22Dearne Valley Bulldogs
Drighlington A 18 v 20Meltham All Blacks
expunged
Whinmoor 42 v 10Eastmoor Dragons A
Thornhill Trojans A 16 v 18West Bowling A
 Fifth Division
Garforth Tigers 0 v 52Sherburn Bears
Hoyland Vikings 12 v 14Brighouse Rangers A
Kinsley Raiders 64 v 6Slaithwaite Saracens A
expunged
Wetherby Bulldogs 17 v 20Wakefield City
Hollinwood 0 v 30Crofton Cougars
 Sixth Division
Ryhill Hammers 0 v 60Ovenden
Rodley Rockets 114 v 0Beeston Broncos
Harehills Pigeons 24 v 10East Leeds
Methley Royals A 24 v 30Worth Village
 Seventh Division
Selby Warriors A postponedKing Cross Park A
Greetland All Rounders A 24 v 26Wyke A
Illingworth A 50 v 0Queensbury B
Odsal Sedbergh A 12 v 26Halton Moor Storm
Cowling Harlequins postponedMoorends Thorne Marauders A
Farnley Falcons A 72 v 6Allerton Bywater A
expunged

2nd November 2013

 Premier Division
West Bowling postponedKeighley
Halifax Irish 68 v 4Bank Top Harriers
 Championship Division
Westgate Wolves postponedMoorends Thorne Marauders
Upton 70 v 8Dewsbury Moor
Methley Royals 24 v 24Chequerfield Rangers
 Championship One Division
Birkenshaw 24 v 12Brighouse Rangers
Lindley Swifts 8 v 34Batley Boys
Illingworth 26 v 18Bentley Good Companions
Morley Borough 58 v 0Ossett Trinity
 First Division
Boothtown Terriers 6 v 48Brotherton Bulldogs
Selby Warriors 30 v 12Wyke
Dodworth 8 v 12West Leeds
expunged
Odsal Sedbergh 16 v 0Allerton Bywater
 Second Division
Crigglestone-Kettlethorpe 14 v 28Stainland Stags
Clayton postponedSiddal
Greetland All Rounders 20 v 14Wibsey Warriors A
Littleborough 30 v 0West Craven Warriors
walkover
 Third Division
Queensbury A 12 v 10Hunslet Old Boys A
Shaw Cross postponedHanging Heaton
Farnley Falcons 24 v 24Wortley Dragons
Woodhouse Warriors 54 v 16Silsden
 Fourth Division
Drighlington A 16 v 12West Bowling A
expunged
Dearne Valley Bulldogs 24 v 22Thornhill Trojans A
Burley Lions 32 v 16Emley Moor
Meltham All Blacks postponedWhinmoor
Eastmoor Dragons A 4 v 26Victoria Rangers
 Fifth Division
Kinsley Raiders 26 v 24Wetherby Bulldogs
Brighouse Rangers A 30 v 4Garforth Tigers
Wakefield City 30 v 0Hoyland Vikings
walkover
Crofton Cougars 14 v 7Slaithwaite Saracens A
expunged
Sherburn Bears 30 v 0Hollinwood
walkover
 Sixth Division
Siddal A 40 v 6Rodley Rockets
East Leeds 13 v 6Harehills Pigeons
Worth Village 14 v 10Ryhill Hammers
Ovenden 68 v 12Methley Royals A
 Seventh Division
Queensbury B 6 v 13Selby Warriors A
Wyke A 0 v 60Illingworth A
King Cross Park A 30 v 0Farnley Falcons A
expunged
Moorends Thorne Marauders A 28 v 4Odsal Sedbergh A
Halton Moor Storm 50 v 10Greetland All Rounders A
Allerton Bywater A 66 v 4Cowling Harlequins

26th October 2013

 Premier Division
Halifax Irish 10 v 14Hunslet Old Boys
West Bowling 20 v 8Queens
Sharlston Rovers 26 v 26Thornhill Trojans
Drighlington 40 v 12Wibsey Warriors
Keighley 30 v 20Bank Top Harriers
 Championship Division
Methley Royals 28 v 20Upton
Westgate Wolves 45 v 20King Cross Park
expunged
Chequerfield Rangers 18 v 10Queensbury
Dewsbury Moor 36 v 6Moorends Thorne Marauders
New Earswick All Blacks 22 v 48Slaithwaite Saracens
 Championship One Division
Bentley Good Companions 22 v 10Birkenshaw
Brighouse Rangers 52 v 6Lindley Swifts
Newsome Panthers 24 v 24Illingworth
Ossett Trinity 12 v 42Batley Boys
St Josephs 56 v 22Morley Borough
 First Division
Brotherton Bulldogs 26 v 24Odsal Sedbergh
Wyke 24 v 10Sharlston Rovers A
Selby Warriors 16 v 20Boothtown Terriers
West Leeds 30 v 6Dodworth
expunged
Allerton Bywater 14 v 26Doncaster Toll Bar
 Second Division
Greetland All Rounders 28 v 8Underbank Rangers
Siddal 48 v 18West Craven Warriors
Clayton 19 v 48Crigglestone-Kettlethorpe
Stainland Stags 28 v 26Wibsey Warriors A
 Third Division
Queensbury A 28 v 26Wortley Dragons
Silsden 10 v 32Kellingley Welfare
Woodhouse Warriors 22 v 31Shaw Cross
Hunslet Old Boys A 19 v 12Farnley Falcons
Hanging Heaton 44 v 4Troydale Trojans
 Fourth Division
Whinmoor 54 v 6Dearne Valley Bulldogs
Eastmoor Dragons A 44 v 6Burley Lions
Emley Moor 30 v 0West Bowling A
walkover
Thornhill Trojans A 28 v 20Drighlington A
expunged
Victoria Rangers 64 v 0Meltham All Blacks
 Fifth Division
Kinsley Raiders 26 v 18Wakefield City
Hollinwood 30 v 30Brighouse Rangers A
Wetherby Bulldogs 58 v 20Hoyland Vikings
Slaithwaite Saracens A postponedSherburn Bears
 Sixth Division
Beeston Broncos 0 v 86Siddal A
Ryhill Hammers 30 v 0Methley Royals A
walkover
Harehills Pigeons 36 v 36Ovenden
Rodley Rockets 16 v 22Worth Village
 Seventh Division
Cowling Harlequins 12 v 16Wyke A
Illingworth A 24 v 12Halton Moor Storm
Odsal Sedbergh A 34 v 12Queensbury B
Farnley Falcons A 58 v 8Greetland All Rounders A
expunged
King Cross Park A 18 v 18Allerton Bywater A

19th October 2013

 Premier Division
Bank Top Harriers 24 v 58Sharlston Rovers
Thornhill Trojans 42 v 6Keighley
Hunslet Old Boys 19 v 12Drighlington
Wibsey Warriors 28 v 6Halifax Irish
 Championship Division
Slaithwaite Saracens 26 v 12Dewsbury Moor
King Cross Park 4 v 38Methley Royals
Upton 26 v 12Queensbury
Chequerfield Rangers 54 v 4Westgate Wolves
expunged
 Championship One Division
Illingworth 24 v 14Lindley Swifts
Bentley Good Companions 22 v 22Newsome Panthers
Birkenshaw 24 v 4Ossett Trinity
Morley Borough 6 v 44Brighouse Rangers
Batley Boys 44 v 34St Josephs
 First Division
Boothtown Terriers 32 v 10Allerton Bywater
Odsal Sedbergh 12 v 38Doncaster Toll Bar
Sharlston Rovers A 8 v 26West Leeds
Dodworth 6 v 13Wyke
expunged
 Second Division
Crigglestone-Kettlethorpe 12 v 22Wibsey Warriors A
West Craven Warriors 52 v 22Greetland All Rounders
Underbank Rangers 24 v 22Siddal
Stainland Stags 44 v 6Littleborough
 Third Division
Farnley Falcons 24 v 31Hanging Heaton
Wortley Dragons 0 v 24Hunslet Old Boys A
Shaw Cross 6 v 14Kellingley Welfare
Silsden 14 v 38Woodhouse Warriors
Queensbury A 10 v 12Troydale Trojans
 Fourth Division
Meltham All Blacks 22 v 6Eastmoor Dragons A
Burley Lions 52 v 6Thornhill Trojans A
West Bowling A 4 v 50Victoria Rangers
Drighlington A 24 v 74Whinmoor
expunged
Dearne Valley Bulldogs 56 v 12Emley Moor
 Fifth Division
Wakefield City 52 v 4Slaithwaite Saracens A
expunged
Garforth Tigers 6 v 40Wetherby Bulldogs
Hoyland Vikings 46 v 22Hollinwood
Sherburn Bears 48 v 6Kinsley Raiders
Crofton Cougars 30 v 0Brighouse Rangers A
walkover
 Sixth Division
Siddal A 34 v 6East Leeds
Ovenden 44 v 6Ryhill Hammers
Beeston Broncos 16 v 56Rodley Rockets
Methley Royals A 6 v 54Harehills Pigeons
 Seventh Division
Selby Warriors A 52 v 24Odsal Sedbergh A
Allerton Bywater A 4 v 27Illingworth A
Wyke A 16 v 24Moorends Thorne Marauders A
Greetland All Rounders A 36 v 4King Cross Park A
Queensbury B 38 v 32Cowling Harlequins
Halton Moor Storm 50 v 8Farnley Falcons A
expunged

12th October 2013

 Championship Division
King Cross Park 14 v 44Chequerfield Rangers
 Championship One Division
Ossett Trinity 18 v 36Illingworth
Newsome Panthers 34 v 24Birkenshaw
Lindley Swifts 6 v 13Bentley Good Companions
 First Division
Wyke 10 v 42Brotherton Bulldogs
Allerton Bywater 30 v 0Dodworth
expunged
Boothtown Terriers 26 v 2Odsal Sedbergh
 Second Division
Wibsey Warriors A 34 v 14Greetland All Rounders
Underbank Rangers 16 v 8Crigglestone-Kettlethorpe
West Craven Warriors 38 v 41Littleborough
Siddal 34 v 18Stainland Stags
 Third Division
Troydale Trojans 18 v 10Wortley Dragons
Hunslet Old Boys A 32 v 6Queensbury A
Shaw Cross 30 v 0Silsden
walkover
Kellingley Welfare 31 v 6Farnley Falcons
 Fourth Division
Victoria Rangers 30 v 0Thornhill Trojans A
walkover
Eastmoor Dragons A 28 v 28Dearne Valley Bulldogs
Emley Moor 30 v 0Drighlington A
expunged
Whinmoor 72 v 8Burley Lions
West Bowling A 34 v 0Meltham All Blacks
 Fifth Division
Wetherby Bulldogs 26 v 20Brighouse Rangers A
Sherburn Bears 14 v 6Garforth Tigers
Slaithwaite Saracens A 34 v 6Hoyland Vikings
expunged
Kinsley Raiders 16 v 12Crofton Cougars
Hollinwood 14 v 34Wakefield City
 Sixth Division
Rodley Rockets 22 v 30Ovenden
Worth Village 60 v 12Beeston Broncos
Ryhill Hammers 20 v 30Harehills Pigeons
Siddal A postponed
Compassionate
Leave
Worth Village
Methley Royals A 18 v 48East Leeds
 Seventh Division
Greetland All Rounders A 20 v 14Selby Warriors A
Farnley Falcons A 30 v 6Queensbury B
expunged
Illingworth A 58 v 8King Cross Park A
Halton Moor Storm 30 v 0Wyke A
walkover
Odsal Sedbergh A 16 v 16Cowling Harlequins
abandoned
Moorends Thorne Marauders A 18 v 8Allerton Bywater A

28th September 2013

 Premier Division
Bank Top Harriers 12 v 29Queens
Hunslet Old Boys 54 v 0Keighley
Drighlington 46 v 4West Bowling
Wibsey Warriors 6 v 50Sharlston Rovers
 Championship Division
Methley Royals 34 v 30New Earswick All Blacks
Moorends Thorne Marauders 22 v 23Westgate Wolves
expunged
Dewsbury Moor 22 v 10King Cross Park
Queensbury 38 v 12Slaithwaite Saracens
 Championship One Division
Batley Boys 6 v 10Newsome Panthers
St Josephs 52 v 12Birkenshaw
Morley Borough 14 v 46Bentley Good Companions
Lindley Swifts 54 v 18Ossett Trinity
 First Division
Sharlston Rovers A 20 v 42Boothtown Terriers
Odsal Sedbergh 46 v 18Selby Warriors
Doncaster Toll Bar 48 v 20Wyke
Dodworth 12 v 22Brotherton Bulldogs
expunged
West Leeds 24 v 16Allerton Bywater
 Second Division
Crigglestone-Kettlethorpe 46 v 14West Craven Warriors
Greetland All Rounders 18 v 50Siddal
Littleborough 24 v 28Wibsey Warriors A
Stainland Stags 68 v 0Clayton
 Third Division
Silsden 16 v 36Hunslet Old Boys A
Kellingley Welfare 32 v 30Queensbury A
Troydale Trojans 20 v 42Woodhouse Warriors
Wortley Dragons 4 v 34Hanging Heaton
 Fourth Division
Victoria Rangers 80 v 12Drighlington A
expunged
Whinmoor 32 v 22Meltham All Blacks
West Bowling A 18 v 32Eastmoor Dragons A
Emley Moor 14 v 34Thornhill Trojans A
 Fifth Division
Slaithwaite Saracens A 28 v 68Brighouse Rangers A
expunged
Hoyland Vikings 12 v 54Sherburn Bears
Garforth Tigers 46 v 17Hollinwood
Wakefield City 20 v 32Kinsley Raiders
Wetherby Bulldogs 8 v 44Crofton Cougars
 Sixth Division
Ovenden 30 v 0Beeston Broncos
walkover
East Leeds 28 v 0Ryhill Hammers
Worth Village 30 v 6Methley Royals A
Harehills Pigeons 76 v 10Siddal A
 Seventh Division
King Cross Park A 6 v 62Moorends Thorne Marauders A
Illingworth A 28 v 12Odsal Sedbergh A
Cowling Harlequins 56 v 14Greetland All Rounders A
Selby Warriors A 10 v 36Halton Moor Storm
Wyke A 24 v 34Farnley Falcons A
expunged
Allerton Bywater A 18 v 8Queensbury B

21st September 2013

 Premier Division
Queens 16 v 42Hunslet Old Boys
Halifax Irish 17 v 20Drighlington
Keighley 12 v 46Sharlston Rovers
 Championship Division
Queensbury 12 v 22Methley Royals
King Cross Park 32 v 20Slaithwaite Saracens
New Earswick All Blacks 46 v 0Moorends Thorne Marauders
 Championship One Division
Birkenshaw 32 v 24Morley Borough
Newsome Panthers 38 v 16St Josephs
Illingworth 38 v 8Brighouse Rangers
 First Division
Selby Warriors 28 v 22West Leeds
Allerton Bywater 26 v 16Odsal Sedbergh
Sharlston Rovers A 30 v 4Dodworth
expunged
Brotherton Bulldogs 36 v 16Wyke
 Second Division
Siddal 26 v 0Underbank Rangers
Littleborough 34 v 30Crigglestone-Kettlethorpe
Wibsey Warriors A 66 v 10Clayton
Stainland Stags 42 v 18Greetland All Rounders
 Third Division
Troydale Trojans 30 v 0Shaw Cross
walkover
Silsden 22 v 14Farnley Falcons
Wortley Dragons 4 v 28Woodhouse Warriors
Hanging Heaton 22 v 18Queensbury A
 Fourth Division
Meltham All Blacks 6 v 19Thornhill Trojans A
Burley Lions 6 v 42Victoria Rangers
West Bowling A 38 v 36Whinmoor
Drighlington A 24 v 12Dearne Valley Bulldogs
expunged
 Fifth Division
Kinsley Raiders 66 v 0Hoyland Vikings
Slaithwaite Saracens A 28 v 30Garforth Tigers
expunged
Brighouse Rangers A 30 v 38Sherburn Bears
Crofton Cougars 62 v 6Hollinwood
 Sixth Division
Rodley Rockets 42 v 24Harehills Pigeons
Beeston Broncos 12 v 34Ryhill Hammers
Siddal A 28 v 12Ovenden
Worth Village 20 v 18East Leeds
 Seventh Division
Queensbury B 10 v 30Illingworth A
Wyke A 38 v 16Selby Warriors A
Odsal Sedbergh A 46 v 24Allerton Bywater A
Greetland All Rounders A 6 v 36Moorends Thorne Marauders A
Cowling Harlequins 44 v 10King Cross Park A

14th September 2013

 Premier Division
Sharlston Rovers 46 v 4Halifax Irish
Drighlington 26 v 18Queens
Thornhill Trojans 34 v 22Hunslet Old Boys
West Bowling 26 v 10Wibsey Warriors
 Championship Division
Slaithwaite Saracens 20 v 10Chequerfield Rangers
Westgate Wolves 18 v 40Methley Royals
expunged
Upton 24 v 10New Earswick All Blacks
Dewsbury Moor 16 v 18Queensbury
 Championship One Division
Morley Borough 29 v 22Batley Boys
Brighouse Rangers 68 v 4Birkenshaw
St Josephs 14 v 36Illingworth
Lindley Swifts 24 v 24Newsome Panthers
 First Division
Wyke 10 v 46Boothtown Terriers
Odsal Sedbergh 28 v 18Sharlston Rovers A
West Leeds 30 v 36Brotherton Bulldogs
Doncaster Toll Bar 86 v 24Selby Warriors
 Second Division
Greetland All Rounders 40 v 46Littleborough
West Craven Warriors 30 v 0Clayton
walkover
Crigglestone-Kettlethorpe 32 v 28Siddal
 Third Division
Farnley Falcons 26 v 30Troydale Trojans
Kellingley Welfare 68 v 6Wortley Dragons
Hunslet Old Boys A 30 v 0Shaw Cross
walkover
Hanging Heaton 48 v 10Silsden
 Fourth Division
Dearne Valley Bulldogs 16 v 36Whinmoor
Meltham All Blacks 16 v 24Victoria Rangers
 Fifth Division
Garforth Tigers 10 v 26Kinsley Raiders
Hollinwood 56 v 10Wetherby Bulldogs
Hoyland Vikings 6 v 36Crofton Cougars
Sherburn Bears 22 v 8Wakefield City
 Sixth Division
Harehills Pigeons 34 v 16Worth Village
Ryhill Hammers 24 v 30Rodley Rockets
East Leeds 88 v 0Beeston Broncos
 Seventh Division
Cowling Harlequins 30 v 14Halton Moor Storm
Queensbury B 44 v 12Moorends Thorne Marauders A

7th September 2013

 Premier Division
Halifax Irish 14 v 34Thornhill Trojans
Hunslet Old Boys 24 v 18West Bowling
Keighley 26 v 18Wibsey Warriors
Sharlston Rovers 46 v 18Drighlington
 Championship Division
Chequerfield Rangers 28 v 22Upton
Methley Royals 100 v 2Dewsbury Moor
King Cross Park 0 v 30Moorends Thorne Marauders
walkover
 Championship One Division
Brighouse Rangers 30 v 20St Josephs
Birkenshaw 30 v 6Lindley Swifts
Illingworth 32 v 14Batley Boys
Newsome Panthers 20 v 36Morley Borough
 First Division
Wyke 28 v 28Odsal Sedbergh
West Leeds 46 v 36Sharlston Rovers A
Brotherton Bulldogs 18 v 10Doncaster Toll Bar
Selby Warriors 6 v 46Allerton Bywater
 Second Division
Stainland Stags 24 v 16Underbank Rangers
Clayton 24 v 26Greetland All Rounders
Littleborough 22 v 4Siddal
 Third Division
Hunslet Old Boys A 48 v 4Troydale Trojans
Woodhouse Warriors 24 v 26Kellingley Welfare
 Fourth Division
Victoria Rangers 36 v 24Dearne Valley Bulldogs
Burley Lions 0 v 30Meltham All Blacks
walkover
 Fifth Division
Wakefield City 24 v 22Crofton Cougars
Wetherby Bulldogs 16 v 48Garforth Tigers
Kinsley Raiders 34 v 6Sherburn Bears
Hollinwood 68 v 10Hoyland Vikings
 Sixth Division
Beeston Broncos 8 v 78Harehills Pigeons
Ryhill Hammers 46 v 18Worth Village
Rodley Rockets 4 v 26East Leeds